Şirket Kurma ve Oturum İzni

Avrupanın yükselen yıldızlarından Karadağ hem yaşam hem de yatırım fırsatları açısından pek çok fırsat sunmaktadır. Gelişen ekonomisi ve sosyokültürel yapısının yüksek bir profile sahip olmasından dolayı dünyanın dört bir yanından insanları cezbetmektedir. Son yıllarda şirket açmak ve oturum almak konularındaki sağladığı kolaylıklardan dolayı Türkiye'den de rağbetin yüksek olduğu söylenebilir.

Ajansımız vasıtasıyla tüm bu işlemleri rahatlıkla sonuca ulaştırabilir ve yepyeni bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. Şirketin kurulma aşamasından, oturum izninin çıkarılmasına, yeni yuvanızı rahatlıkla bulmaktan, kıymetli yatırımlara bizim aracılığımızla sahip olun.

  • Alanında uzman kadromuz başvurularınızı kısa zamanda başarıya ulaştırır.

  • Bize her zaman ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz başvurularınızı güvenle gerçekleştirir ve başarıyla sonuçlandırır. Ayrıca tüm bunları yaparken düzenli aralıklarla sizlere durum güncellemesi yaparak soru işaretlerini ortadan kaldırmasının yanı sıra heyecanınıza da ortak olur.

KARADAĞ'DA ŞİRKET KURMAK BİZİMLE GÜVENLİ!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm süreçleri sizin adınıza alanında uzman ekibimizle gerçekleştirelim.

  • S Klasmanda Hizmet

  • Alanında Uzman Ekip

  • Şeffaf Süreç Yönetimi

  • Hızlı ve Etkili İletişim

Hızlı ve Entegre Ekip

Hem Türkiye'de hem de Karadağ'da bölgenin dili ve hukuki prosedürlerine hakim kadromuz sayesinde hızlı ve etkili sonuç alıyoruz.

Yılların tecrübesi...

Hizmetlerimizi her gün üstüne koyarak ve hataya mahal vermeyecek şekilde mükemmelleştiriyoruz.

Yatırım

Son yıllarda Avrupa Birliği konusunda attığı adımlar ve turizm potansiyeli sayesinde arama motorlarında en çok aratılan avrupa ülkelerinden biri olan Karadağ'da sizin için emlak ve turizm fırsatları yaratıyoruz.